Hakkımızda

image

Değerli Velilerimiz

Okul öncesi eğitimi verdiğimiz kreşimizde çocuklarımıza akademik anlamda yüklenmeme konusunda büyük bir titizlik göstermekle birlikte ilk önceliğimiz çocuklarımızın günümüz şartlarında artık çok zor olan çocukluklarını yaşamalarını sağlayabilmektir. 

Bu bağlamda içerisinde kum havuzumuzun, çamur havuzumuzun, hayvanat bahçemizin, su oyun alanlarımızın, çocukların tamamen kendi sebze ve meyvelerini yetiştirdikleri ekim alanlarımızın, zeplinimizin bulunduğu bahçemizle birlikte gezici sınıf sistemi adı altındaki çalışmalarımızla çocuklarımızla verimli vakitler geçirme gayreti içerisindeyiz. .

 Çocuklara yönelik gerçekleştirilen hizmetlerimiz sadece okul sınırları içerisinde sınırlı kalmayıp velilerimizin evlerine gerçekleştirdiğimiz bireysel ev ziyaretleri ile çocuğun ev ve sosyal hayatında da devam etmektedir. Soran sorgulayan kendini ifade edebilen sosyal ve bilişsel anlamda desteklenmiş özgüvenli minik bireylerin oluşması için alanında uzman kadromuz ve çocuklar üzerinden ticaret mantığını hiçbir şekilde tasnif etmeyen kurumsal anlayışımızla kreşimizde çocuklarımıza hizmet vermekteyiz.
image

Sevgili Anneler, Babalar

 

Çocuklarımız her şeyin en güzeline, en kalitelisine layıktır. Bizde çocuklarımıza bunları sunmaya çalışıyor ve sizlerle bunu başaracağımıza inanıyoruz. Kuruluşumuz bu amaçla gelişen ülke ve dünya şartlarına uyum sağlayarak, çağdaş ve bilimsel bir okul öncesi eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

 

image

Adres: Zafer Mahallesi 6837.Sokak 8/1 Merkez Aksaray (Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Arkası)

E-Bülten

This module can not work without the AcyMailing Component

Sosyal ikonlar
© Tasarım Sitesaray.com